Warunki wynajmu

Witam , nasza firma zajmuje się profesjonalną obsługą imprez plenerowych m.in. festyny , dożynki , dni miast i gmin , różnego rodzaju imprezy integracyjne dla szkół , zakładów pracy oraz osób prywatnych . Firma skupia się na indywidualnym podejściu do każdego klienta .

Staramy się zapewnić radość i uśmiech na twarzy każdego dziecka jak i rodzica.

Uczestniczyliśmy w bardzo wielu imprezach co pozwoliło nam nabrać niezbędnych doświadczeń aby profesjonalnie i rzetelnie obsługiwać naszych klientów, dbać o ich zadowolenie a przede wszystkim bezpieczeństwo . Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w swojej branży , biorąc pod uwagę stałe i wyważone ceny nasza firma ciągle się rozwija . Zapewniamy uczestnikom zabawy atrakcyjne urządzenia do rywalizacji i zabawy – zjeżdżalnie dmuchane, zamki dmuchane, dmuchany plac zabaw, trampoliny , karuzele , autka akumulatorowe malowanie twarzy i wiele innych wspaniałych urządzeń .

Aby wynająć nasz urządzenia prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta tel. 602 430 932 gdzie nasi konsultanci odpowiedzą na Państwa pytania oraz wspólnie ustalimy ceny wynajmu a także termin i miejsce imprezy.

Warunkiem ustawienia urządzeń jest oczyszczony i w miarę równy teren oraz dostęp do zasilania prądem 230V w odległości nie większej niż 50 m od ustawionych urządzeń i zapewnienie wjazdu dla samochodu dostawczego z przyczepą .

Ceny ustalamy indywidualnie po rozmowie z klientem.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.